Chirurgia plastyczna

Chirurgiaurazowo - ortopedyczna

Żylaki

Najnowocześniejsza metoda Vena Seal

Chirurgiatwarzowo-szczękowa

 • Chirurgia ogólna

  żylaki
  tarczyca
  przepukliny
  kamica żółciowa

   
 • Ortopedia

  chirurgia ręki
  chirurgia stopy
  chirurgia urazowa
  endoprotezoplastyka stawów

   
 • Chirurgia plastyczna

  plastyka nosa
  plastyka oczu
  plastyka piersi
  plastyka powłok brzucha

   
 • Chirurgia twarzowo­-szczękowa

  chirurgia żuchwy
  chirurgia szczęki
  chirurgia oczodołu
  chirurgia kości twarzy

   
 • Żylaki

  Jakie badania zrobić? Jak leczyć żylaki? Choroba żylakowa, czyli przewlekła niewydolność żylna, jest jednym z głównych kierunków działalności Medicus-Bonus. Leczymy pacjentów z całej Polski, bezboleśnie, kilkoma metodami. Masz żylaki? Poznań to nasz największy punkt konsultacyjny, a zabiegi wykonujemy w Środzie Wielkopolskiej.

 • Przepukliny

  Poznań, Warszawa, Łódź – to tylko wybrane miasta pacjentów przyjeżdżających do nas na leczenie przepukliny. Miesięcznie chirurdzy Medicus-Bonus wykonują około 30 zabiegów na przepukliny pachwinowe, przepukliny pooperacyjne, przepukliny kręgosłupa. Przepuklina pępkowa, przepuklina laparoskopowo – też dobrze to znamy. Stosujemy metody: Lichtensteina, Rutkowa, Stoppy.

 • Chirurgia stopy

  To wysoce wyspecjalizowana dziedzina chirurgii ogólnej. Operowane wrodzone lub nabyte wady i deformacje stóp: paluch koślawy, paluch sztywny, stopa poprzecznie płaska statyczna, stopa spłaszczona, palce młoteczkowate, stopa płasko-koślawa statyczna, stopa reumatyczna, przerost guza piętowego, uszkodzenie ścięgna Achillesa, złamania stawu skokowego, złamania stopy. Leczenie operacyjne w Medicus-Bonus korzystając z 20 lat doświadczeń naszych specjalistów ortopedii.

 • Chirurgia twarzowo-szczękowa

  To niezwykle trudno dostępna specjalność. Obejmuje wszystkie zabiegi kostne w obrębie twarzy, w tym usuwanie zębów zatrzymanych, operacje szczęki (wysunięcie szczęki, cofnięcie, opuszczenie szczęki), operacje nosa, operacje kości jarzmowych. Nasze doświadczenie obejmuje też: leczenie deformacji twarzy, korygowanie wad wrodzonych, uwanie torbieli zębopochodnych, leczenie nowotworów łagodnych tkanek miękkich i kości.

 • Medycyna estetyczna

  Odstające uszy, za długi nos, zbyt wysunięta broda? Medycyna estatyczna obejmuje korygowanie wszelkich wad i mankamnetów urody. Eksperci Medicus-Bonus specjalizują się m.in. w takich zabiegach, jak: korekta nosa, poprawa rysów twarzy, usuwanie blizn, usuwanie znamion, kształtowanie stóp. Powszechnymi problemami esetycznymi, którymi się zajmujemy, są też żylaki, halluksy i kolana szpotawe. Leczenie operacyjne odbywa się w Środzie Wielkopolskiej, leczenie ambulatoryjne w pięciu placówkach w Wielkopolsce.

 • Chirurgia plastyczna

  Zabiegi i specjalistyczne porady z zakresu chirurgii plastycznej w Medicus-Bonus z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem i renomą. Plastyka nosa, plastyka powiek czy plastyka brzucha to tylko niektóre z proponowanych zabiegów. Powiększanie biustu, zmniejszanie biustu, podniesienie piersi, plastyka ud, a także plastyka okolic intymnych i chirurgiczna korekta blizn – wszystkie te zabiegi wykonujemy z największą precyzją. 

Jesteśmy wśród najlepszych placówek medycznych w Wielkopolsce

16 Sty 2018
 
Hipokrates Wielkopolski to plebiscyt organizowany przez Głos Wielkopolski, w którym na lekarzy i placówki medyczne głosują czytelnicy.

Czytaj całość »

Autor: Medicus-Bonus

Formularze przyjęcia do szpitala - do pobrania ze strony www

10 Sty 2018

Masz wyznaczony dzień zabiegu? Pobierz formularze przyjęć do naszego szpitala i zawczasu wypełnij ze spokojem w domu! 

Czytaj całość »

Autor: Medicus-Bonus

Dr Stawicki i dr Galbas przebadali znanego podróżnika przed wyprawą do Afryki

08 Sty 2018
 
 
Zobacz film z konsultacji podróżnika Dominika Szmajdy przeprowadzonych przez naszych lekarzy przed jego wyprawą przez afrykańską dżunglę.

Czytaj całość »

Autor: Medicus-Bonus
Nasi partnerzy